Відзнака «Сучасне українське фентезі» отримала форму в гутній печі (відео)

612

15 червня 2017 року у колонній залі Київської міської держадміністрації відбудеться 17 урочиста Церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”.

Вже зовсім скоро Україна дізнається імена нових зірок, що засяють на вітчизняному літературному небосхилі. Кращі автори традиційно будуть визначені у номінаціях “Романи”, “Кіносценарії”, “Пєси”, “Пісенна лірика” та “Твори для дітей”.

Дара Корній
Дара Корній

Окрім традиційних, на конкурсі існують Спеціальні відзнаки від членів журі, як то відзнака від Андрія Кокотюхи “Золотий Пістоль” за Найкращий гостросюжетний роман (детективний, пригодницький, авантюрний, трилер, горор) та відзнака “Сучасне українське фентезі” від Дари Корній та Тали Владмирової.

Цьогоріч уже втретє відзнака “Сучасне українське фентезі” від львів’янки Дари Корній та Тали Владмирової знайде найдостойнішого серед претендентів.

Приз до відзнаки "Сучасне українське фентезі" від львів'янки Дари Корній та Тали Владмирової 2016 року
Приз до відзнаки “Сучасне українське фентезі” від львів’янки Дари Корній та Тали Владмирової 2016 року

“Вже третій рік поспіль я беру участь у журі конкурсу «Коронація слова» в номінації “Сучасне українське фентезі” і я зрозуміла, що треба придумати якийсь оригінальний приз не схожий ні на що інше. Тож сьогодні разом з художником Романом Дмитриком ми створюємо надзвичайний, фантастичний приз, який буде вручатися переможцю у цій номінації”, – розповідає письменниця історію номінації та відзнаки.

Розмова з Дарою Корній відбувається біля входу до Львівської національної академії мистецтв, де нас уже чекає відомий львівський художник Роман Дмитрик.

Роман Дмитрик
Роман Дмитрик

“Минулого року спілкуючись з Дарією Корній виникла ідея підсилити її приз якоюсь візуальною річчю і, після довгого планування, ми вирішили зробити таку кульку з крилами, яка нам нагадує лилика чи сквош з «Гаррі Поттера». Вона отримала непоганий розголос і цього року її вручення, це вже як традиція”, – поділився Роман Дмитрик.

Ми підіймаємось на третій поверх і заходимо до незвичного приміщення центральне місце в якому займає гутна піч. Приблизно за півгодини майже магічних рухів, практично з нічого на світ з’являється приз, який уже за кілька днів стане предметом гордості для його власника, письменника переможця в номінації “Сучасне українське фентезі” .

І хто зна, може цей крилатий лилик надихне свого власника на написання твору, що затьмарить собою Гаррі Поттера та багатьох інших світових книжкових персонажів.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Поділитись